Leden 2010

Egypt-Ghana 1:0

31. ledna 2010 v 20:43
fantazie,nádhera,Egypt mistrem Afriky v kopané a ještě MS v cyklokrosu vyhrál Zdeněk Štybar

blbě to dopadlo

31. ledna 2010 v 19:40
Rusko prohrálo ve finále MS v bandy-hokeji se Švédskem 5:6 po prodloužení,Kazachstán s Finskem o 3.místo 3:4,tady se mi nechcou obarvovat písmenka,jako obvykle a na správě blogu stále nechtějí prozradit,které články byly nejčtenější

a další fantastický

30. ledna 2010 v 19:58 Sportovní výsledky
úspěch našich sportovců,futsalisté porazili o 3.místo na ME Ázerbajdžán 5:3,takže celkové pořadí ME ve futsalu-1.Španělsko,2.Portugalsko,3.Česko,4.Ázerbajdžán

Fantastické úspěchy našich

30. ledna 2010 v 15:32 Sportovní výsledky
sportovců-Tomáš Paprstka vyhrál MS v cyklokrosu do 18 let,Karolína Plíšková juniorskou dvouhru na otevřené Austrálii v tenisu,Klára Křížová dosáhla životní úspěch 20.místem ve sjezdu SP,Ondřej Bank byl 15.,Kryštof Krýzl 22. v S.O.Slalomu

bohužel,naši

29. ledna 2010 v 17:28
futsalisté se Španělskem prohráli,tak bude finále Španělsko-Portugalsko,ale máme šanci na vítězství v juniorské ženské dvouhře a seniorské smíšené čtyřhře v tenisu na otevřené Austrálii,tak to snad vyjde.

ME ve futsalu

26. ledna 2010 v 23:33
probojovali jsme se do semifinále,čili mezi nejlepší 3 evropské+1asijský celek.Hlasujte,kdo myslíte,že vyhraje.

MS v bandy-hokeji

25. ledna 2010 v 2:17
zápas-Švédsko-Finsko -/tady jest -teď už tam je i záznam finále MS a přímý přenos čtvrtfinále švédské ligy a rovněž si na té stránce můžete pustit např. záznamy některých zápasů MS,,20" v ledním hokeji-mužské mistrovství+ženské,ale nechtějí tam psát výsledky,takže je to k ničemu ,teda vlastně,ženy budou hrát až v únoru od 23.,tak proto tam ještě nejsou výsledky,když to bude skoro až za měsíc.A v mužském mistrovství zatím všechno vyhráli Rusové a v semifinále se střetnou s Kazachy a Švédsko s Finskem.A semifinále už je u konce a do finále postupuje Rusko a Švédsko a nakonec vyhrálo Švédsko.A v ženském mistrovství jsou zatím bez porážky Rusko,Norsko a Švédsko.A po základní skupině jen Rusko a Švédsko zůstalo bez porážky a střetnou se ve finále o titul.Nakonec vyhrálo Švédsko 3:2

dnes bylo

23. ledna 2010 v 23:00
hodně sportu-halový pozemní hokej,skoky na lyžích,biatlon,severská kombinace,běh na lyžích -který bohužel naši bojkotovali,sjezdové lyžování-což naši taky,až na 1 závod sabotovali,ženská házená,odbíjená mužů i žen,futsal,lední hokej atd.Největších úspěchů v závodech jednotlivců dosáhli-Martin Cikl,jenž byl 3.ve skoku na lyžích v Kontinentálním poháru a Pavel Churavý,jenž byl 2. ve Světovém poháru severských kombinátorů,dále čeští futsalisté vyhráli nad Maďarskem 6:5 a postoupili z 2.místa ve skupině do čtvrtfinále,ve kterém se střetnou s Itálií,halové pozemní hokejistky vyhrály zatím 4 zápasy a ještě je čeká 1 s Rakouskem a mají tak jistý postup do nejvyšší skupiny ME.tento zápas remizovaly a skončily 1.,Rakousko 2. a Slovensko 3.,A-skupinu vyhrála Ukrajina.

výborně,USK

20. ledna 2010 v 20:42
Praha vyhrálo 96:93 a postoupilo do osmifinále Euroligy košíkářek

Eurosport2

20. ledna 2010 v 20:40
vysílá,zde-v ruštině,ale strašně se to zasekává,teď je tam ME ve futsalu-Slovinsko-Rusko-zatím-0:1

Katastrofální výsledky

19. ledna 2010 v 21:52
Vítkovice a Třinec prohráli v ledním hokeji,Burkina-Faso v kopané,česká reprezentace v házené,prostě ,úplná katastrofa

7. ledna 2010 v 23:33
MS 20-iletých ledních hokejistů-nejnižší skupina o 35.-41.místo,skončily základní skupiny-Austrálie,Nový Zéland,Bulharsko+Island,KLDR,Tchai-wan,Turecko-o 1.-4. místo budou hrát-Austrálie-KLDR a Island-Nový Zéland a o 5.-7. Bulharsko-Turecko a Tchajpej neboli Tchai-Wan,Taiwan,Formosa či Čínská republika si počká na vítěze tohoto zápasu a bude bojovat o 5.-6.místo ve skupině.A Turecko vyhrálo 8:7 a zahraje si o 5.-6.místo a Bulhaři jsou poslední.Semifinále-Island-Nový Zéland 4:0,Austrálie-KLDR 4:3 po prodloužení,za Austrálii-David Kudla 2góly+1 asistence,Šimon Kudla 0+1-Finále tedy bude-Austrálie -Island a o 3.místo-KLDR-Nový Zéland.Celkově vyhrála Austrálie o 1.místo porazila Island 3:1-Šimon Kudla dal 2 góly,o 3.místo-KLDR-N.Zél .6:5 pr . a o 5.-6.místo Tchajpej-Turecko 6:3

MS do 20 let v ledním hokeji

4. ledna 2010 v 5:17
do finále postupuje asi USA a Kanada-USA vede nad Švédskem 4:2 a Kanada nad Švýcarskem 6:1,teda ještě zbývá 1 minuta 20 sekund do konce zápasu USA-Švédsko a USA přidaly 5.gól,jo,tak už to skončilo 5:2.Dnes vyhrálo Česko nad Slovenskem 5:2 a vybojovalo tak 7.místo a Lotyšsko vyhrálo nad Rakouskem 6:4 a získalo tak 9.místo a Rusko-Finsko 3:4 o 5.místo-čili-Finsko 5. a Rusko 6.-O 3.místo Švédsko-Švýcarsko 11:4 a USA-Kanada 6:5 po prodloužení,fantazie,konečně ty Kanaďany někdo porazil.Obrovským zklamáním byl přístup ČT4,která neodvysílala naše zápasy o 7.-10. místo