dnes bylo

23. ledna 2010 v 23:00
hodně sportu-halový pozemní hokej,skoky na lyžích,biatlon,severská kombinace,běh na lyžích -který bohužel naši bojkotovali,sjezdové lyžování-což naši taky,až na 1 závod sabotovali,ženská házená,odbíjená mužů i žen,futsal,lední hokej atd.Největších úspěchů v závodech jednotlivců dosáhli-Martin Cikl,jenž byl 3.ve skoku na lyžích v Kontinentálním poháru a Pavel Churavý,jenž byl 2. ve Světovém poháru severských kombinátorů,dále čeští futsalisté vyhráli nad Maďarskem 6:5 a postoupili z 2.místa ve skupině do čtvrtfinále,ve kterém se střetnou s Itálií,halové pozemní hokejistky vyhrály zatím 4 zápasy a ještě je čeká 1 s Rakouskem a mají tak jistý postup do nejvyšší skupiny ME.tento zápas remizovaly a skončily 1.,Rakousko 2. a Slovensko 3.,A-skupinu vyhrála Ukrajina.