Únor 2010

takže opět

28. února 2010 v 15:53 Sportovní výsledky
ženské MS v bandy-hokeji vyhrálo ve finále Švédsko nad Ruskem,stejně jako v mužích a juniorech do 15 a 19 let

Probíhají

24. února 2010 v 6:27 Sportovní výsledky
poslední minuty posledního zápasu našich hokejistů na olympijských hrách,tak to překvapivě nakonec přece jen vyhráli naši hokejisté.A máme další medaile,bronzovou štafety mužů na lyžích a zlatou Martina Sáblíková na 5km v rychlobruslení.Doufám,že bude pořadí v l.h. takovéto:1.Slovensko,2.USA,3.Kanada,4.Finsko-pokud to bude naopak,tak to bude obrovské zklamání.

Hrůza,

23. února 2010 v 23:59 ZOH
Bělorusové prohráli v l.h. se Švýcarskem a zkazili mi celý den a ještě písmo se mi nechtělo obarvit

takže,biatlonistky

23. února 2010 v 22:00 ZOH
skončily 16.ve štafetě,což je celkem slušné,vzhledem k tomu,že měly 3 trestňáky

Ženská liga ledního hokeje

22. února 2010 v 17:06 Sportovní výsledky
už skončila,alespoň pro 4 nejlepší celky,zbytek ještě hraje o umístění,čili:1.Slavia Praha,2.Kladno,3.Karviná,4.Litvínov

sportovní TV na internetu

22. února 2010 v 3:30 ZOH
jak je to -EVS/O tak se tam dají pustit i přenosy různých TV,kde vysílají olympiádu,např. STV3,ZDF,BBC,ARD,Sportbox atd.Zmáčknete Live TV Channels a můžete si vybrat

Biatlon-výsledky

21. února 2010 v 20:38 ZOH
1.Usťjugov,3.Hurajt,16.Šlesinger.Samozřejmě zase Šlesinger pokazil střelbu,měl 2 trestňáky a přišel tak o zlatou medaili.A v kombinaci byl Bank 7.Naši dvojbobisté skončili 13.,vyhráli Němci před další německou dvojicí a Ruskem.Potřebovali naši hokejisté,aby Švédsko vyhrálo nad Finskem aspoň o 7 branek na přímý postup do čtvrtfinále,což se bohužel nepodařilo a vyhráli jen 3:0 a tak budou muset naši reprezentanti hrát s Lotyšskem 1.kolo play-off.

vypadá to beznadějně,

18. února 2010 v 20:31
asi už nikdo jiný kromě Sáblíkové na 5km šanci na zlato nemá z našich reprezentantů na ZOH

Sledge-hokejový turnaj

17. února 2010 v 3:30
na paraolympiádě-skupina A-Kanada,Norsko,Švédsko,Itálie/B-Česko,USA,Jižní Korea,Japonsko

ach jo,

16. února 2010 v 16:38 Sportovní výsledky
jsem myslel,že je to teprv 1.kolo play-off a ono už to bylo 2.,takže 1. jsem prošvih při snowboardcrossu a neviděl jsem postup Michala Novotného ,ale jen jeho porážku,čili obsadil i tak fantastické 16.místo,dále 25.byla Rajdlová,1.Sáblíková,3.Bauer,16.N.Sudová atd.

Svině hnusné,

14. února 2010 v 20:09
nechcou napsat průběžné výsledky severské kombinace takže výsledky mají být na-/Vancouver2010 a přenosy na-EVS/O ,kde z nějakých záhadných důvodů nevysílali kvalifikaci boulí mužů,kde byl Lukáš Vaculík 26.

ZOH

13. února 2010 v 23:17 ZOH
Biatlon-7,5km-ženy-1.Kuzminová(SLK) z našich-19.Rezlerová a 24.Vítková a Nikola Sudová skončila 16. v boulích

Všichni naši skokani

12. února 2010 v 20:01 Sportovní výsledky
na lyžích postoupili do nejlepší 50 na ZOH na můstku K104 ,ale na internet na -FIS-SKI pořád nechcou dát výsledky,aha,tak naštěstí na stránkách ZOH už výsledky mají-zde-jsou-takže jich bude v závodě 51,protože 2 se dělili o poslední postupové místo,slovenský Zmoray nepostoupil i když skočil o 0,5m víc,než ti 2 před ním,do 30 postoupili 3 a nakonec obsadili 12.,14. a 21.místo

Vřesky to zvládly,

11. února 2010 v 2:01 Sportovní výsledky
vyhrály v Madridu a postupují tak do čtvrtfinále Euroligy košíkářek.Čtvrtfinále bude takto-Jekatěrinburg-Košice,Wisla Krakov-Brno,Spartak Vidnoje-Fenerbahce Istanbul,Valencia-Avenida,v semifinále nastoupí vítězové 1. 2 dvojic proti sobě a zbývající tím pádem taky.

Podivuhodná záhada,

10. února 2010 v 1:47
píšou,že tu má být nějaký komentář u článku MS v bandy hokeji a přitom tam nikde není,kromě toho,co jsem si tam napsal před chvílí

Pohár v odbíjené

8. února 2010 v 20:57 Sportovní výsledky
mužů skončil podle jediné informace na diskusi DHL Ostrava,ostatní internetové a teletextové stránky to bojkotují,vítězstvím Ostravy nad Libercem 3:2 na sety.-Vítkovice neboli DHL následně vyhrály i česko-slovenské finále nad VKP Bratislava.

Indiaca

7. února 2010 v 2:11 Pravidla sportů
hřiště má rozměry16x6,1m,hraje se přes síť,podobně,jako odbíjená,síť je ve výšce 2,35 m-pro muže,pro smíšená družstva o 10 cm níže a pro ženská o dalších 10 cm níž.Počet hráčů štiv 1 družstvu je 5 ,na hřišti se tedy pohybuje celkem 10 hráčů.Hraje se takovým podobným míčkem jak na badminton.Ve smíšeném družstvu musí být 2 hráči jednoho pohlaví a 3 druhého.Hraje se na 2 vítězné sety do 25 vítězných bodů a musí to být o 2,čili,když je např. 24:24,tak se musí uhrát ještě 2 body po sobě.Nebo se hraje na hrubý čas 2x10 min.Video z MS,kde vyhrálo Lucembursko kategorii mužů-záběry z finále MS a stránky světové federace jsou-zde-IIA a ve Francii,Velké Británii a Brazílii se tomuto sportu říká -PETECA-
+

CEWL

5. února 2010 v 1:31
Středoevroská ženská basketbalová liga bude hrát final 4 v Prešově-semifinále-Trutnov-BSS Košice a Satu Mare-Prešov.A je to tam-Prešov a Trutnov jsou ve finále.Prešov-Satu Mare 82:74,Trutnov-BSS Košice 74:64.Paráda,nádhera!Finále-Trutnov-Prešov 66:65,o 3.místo-BSS Košice-Satu Mare 89:74.Trutnov tedy tuto soutěž vyhrál.Mužskou soutěž vyhrál Nový Jičín,jenž ve finále porazil Cluj-Napocu

Bandy hokej

4. února 2010 v 1:46 Pravidla sportů
tento sport se hraje podobně jako kopaná v počtu 11 hráčů na hřišti o rozměrech 90-110x45-65m,branky mají rozměry 2,1m výšky a 3,5m šířky,hraje se se zahnutými hokejkami,podobnými jako na pozemní hokej a červeným či oranžovým míčkem,podobným jako v hokejbalu,hrací doba je 2*45 minut jako v kopané.Výška hokejky je maximálně 1,25 m,čepel 7cm.-