Březen 2010

Jablonec nad Nisou

31. března 2010 v 22:41 Sportovní výsledky
vyhrál nad Teplicemi v kopanářském poháru na jejich půdě 3:1 a do domácí odvety půjde se slibným 2gólovým náskokem,snad se jim to podaří a postoupí do semifinále

ME17

30. března 2010 v 18:10 Sportovní výsledky
v kopané-ČMS-NIZ 1:0,GRU-UKR 2:2 a tím pádem naši vyhráli skupinu a postoupili do nejlepší osmičky.

opět-informační blokáda

29. března 2010 v 21:53
nikde nechcou napsat,jak hrály Holešovské holky z Ostravou a region sport mají všude vyprodaný,tak,tam se to taky nedozvím

ČR-Ázerbajdžán 5:0

27. března 2010 v 15:08 Sportovní výsledky
v ženské kopané kvalifikaci na MS vyhrály naše reprezentantky v Ázerbajdžánu překvapivě vysoko 5:0 a v dalším zápase vyhrály v Belgii 3:0

Sparta pořád

25. března 2010 v 21:27
nechce prohrát v naší fotbalové lize

katastrofální výsledky

20. března 2010 v 21:38 Sportovní výsledky
-Vítkovice vypadly v čtvrtfinále volejbalové extraligy a v ledním hokeji nejspíš na 99% taky vypadnou,stejně jako i Třinec

zápas hvězd KHL

19. března 2010 v 0:30
zde je záznam-v 3.řádku-30.1.2010.hlavní utkání,teda,to se odkazuje rovnou tam

Sledge-hokejisté

17. března 2010 v 20:49 ZOH
ČR právě hrají s Itálií o 5.-8.místo a vedou 1:0-sledujte-zde,na 3.kanálu ,takže 2:2 a 1:0 na trestňáky vyhráli naši a budou hrát o 5.místo a Švédsko prohrálo s Koreou 1:2,takže se s Korejskou republikoustřetneme o 5.místo a finále bude Japonsko-USA a o 3.místo Norsko-Kanada a o 7.Itálie-Švédsko a ve finále vyhrálo USA nad Japonskem 2:0 a stalo se paraolympijským vítězem-konečné pořadí je tedy takovéto-1.USA,2.Japonsko,3.Norsko,4.Kanada,5.Česko,6.J.Korea,7.Itálie,8.Švédsko

paráda,zase

16. března 2010 v 22:36
bojkotujou slovanský fotbal,místo,aby dali do televize CSKA Moskva v Seville,tak tam musí dávat,ty svoje poblé Angličany a Italy,už mě to štve,ten jejich protiruský fanatismus,těch našich televizních komentátorů a funkcionářů.Moskva to vyhrála a postoupila,ale jestli je někdy uvidíme v České televizi,o tom silně pochybuju,asi jedině možná,když se dostanou do finále.

takže,naši

16. března 2010 v 21:56 Sportovní výsledky
sledgaři vyhráli nad Korejskou republikou 4:2 a dočkali se tak 1.vítězství na paraolympiádě,které se z nějakých záhadných důvodů říká paralympiáda,předtím prohráli s USA a Japonskem a zahrají si tak o 5.-8.místo

informační blokáda

15. března 2010 v 2:57
opět pokračuje,nikde nechtějí napsat výsledky světového poháru družstev v paralelním slalomu,všude jen pořadí,ale přesné časy jednotlivých závodníku nikde,stejné je to i u výsledků a tabulek základních skupin CEBLu,ty už se taky nikdy v životě nedozvíme,protože na internetu ani nikde jinde se člověk výsledků nedočká,je to hrůza,člověk se nic nedozví,nechápu,na co to hrajou,když výsledky nikde nenapíšou

takže,31.3.

15. března 2010 v 0:47 sportovní závody
bude ve Vyškově na atletickém stadiónu závod v běhu na 5 km,tak jestli bude takové teplo,jak předpovídají,tak bych se toho rád zúčastnil,ale kdo ví,jak to bude,taky slibovali,že bude mrznout a nic takového se nedělo už skoro měsíc a půl,ale asi na to kašlu,protože se to počasí zas začlo zhoršovat.

a probíhá finále PMEZ

13. března 2010 v 13:47 Sportovní výsledky
V ŽENSKÉM ledním hokeji,v 1.kole vyhrála Slavia nad Berlínem a Tornado nad Espoo a dnes to dopadlo takto-Slavia-Tornado 2:10,Espoo-Berlín 1:3,takže Slávistky opět prohrály,s Finkami o 3 góly,čili lepší než 4.už nebudou.A Tornado vyhrálo 8:0 nad OSC,takže skončilo 1.

zas ti naši

12. března 2010 v 23:07
idioti debilní bojkotovali smíšenou biatlonovou štafetu na světovém poháru,už mě s tím štvou,svině hnusné,takový krásný závod a oni se na to musí vykašlat

Olympique Lyon

10. března 2010 v 22:47 Sportovní výsledky
konečně postoupil do čtvrtfinále PMEZ v kopané

lední hokej-vývoj pravidel

5. března 2010 v 19:52 Pravidla sportů
v roce 1875 se hrálo s 9 hráči a s dřevěným pukem, 1877 s gumovým,do roku 1909-hrací doba-2. 15minut,počet hráčů 1 družstva-8,1909-doba-2. 20min.,počet hráčů-7,1912-počet hráčů-6,hr.d.-neměnná,1931-hrací doba-3. 20 min.-počet hráčů stále 6,až dodnes

Shuttlecock

3. března 2010 v 21:07 Pravidla sportů
Je to taková síťová hra,která se hraje takovým podobným míčkem jako na badminton,do kterého se kope přes síť,která je ve výši 1,6 m nad zemí.Rozměry hřiště jsou 11,88. 6,1 m.Hraje se do 21 bodů vítězného družstva a na 2 vítězné sety.Míč se smí odehrát pouze nohama či hlavou,rukama se hrát nesmí.Strana světové federace-www.shuttlecock-world.org.Poprvé se tento sport hrál v Číně v roce 1933.Hraje se v počtu hráčů stejném jako v nohejbalu-čili 1-3.Přesněji-jednotlivci -muži a ženy,dvojice-muži,ženy a smíšené a trojice-muži a ženy. Slovenský svaz-je zde-shc.ck.hu .Jo a ještě,abych nezapomněl-informace do této rubriky-pravidla sportů-jsem získal z knihy-Sportovní hry-1. a 2.díl od Františka Táborského a zbytek pomocí internetu,čili-díky jim. A video-