Duben 2010

Ječmínkův běh

28. dubna 2010 v 18:03 sportovní závody
bude už v 9:30 1.5.,ale hlavní závod asi až od 10:45 a koliduje to ve stejný den s cyklistickým závodem na 50km v Prusinovicích a atletickým 5-ibojem v Přerově.No nic,zas nebylo dobře,tak zkusím 15.5. Tučapy,snad mi to konečně vyjde.A zas nic,tak radši už nic nepíšu,ať to zas nezakřiknu.Ale 19.6. bude v 9h v Lulči běh na 1 míli,tak to snad konečně vyjde.

23. dubna 2010 v 20:35
ňáký nachlazený a prdět se mi pořád chce,skoro všechny sportovní výsledky dopadly blbě,naši prohráli MS18 v LH se Švýcárskem,Rusko s Finskem,Havířov vypadl s florbalové extraligy,Vítkovice nevyhrály proti Pardubicím ani 1 zápas v LH atd.,prostě úplná katastrofa . Ale USA naštěstí vyhrálo nad Švédskem ve finále 3:1.

košíkáři kroměřížští

11. dubna 2010 v 21:13 Sportovní výsledky
prohráli dnes se zlínskými juniory do 20 let o 6 bodů 65:71,napřed prohrávali,postupně až o 10 bodů,pak to snížili na 2,pak se dostali zanedlouho až na 21bodový rozdíl a pak v závěru to stáhli na 6,měli katastrofální trestné hody,což prakticky rozhodlo a sem-tam trošku Zlínu pomohli rozhodčí,jak už u nich bývá zvykem.

ME v sálové kopané 2010

9. dubna 2010 v 23:03
v Kaliningradské oblasti-skupina A-Bulharsko,Rusko,Abcházie,-B-Česko,Polsko,Kyrgyzstán,C-Bělorusko,Katalánsko,Jižní Osetie,D-Francie,Belgie,Finsko/V takovém složení to bude probíhat v květnu tohoto roku.A do semifinále postoupilo Česko-Belgie a Rusko-Bělorusko si zahrají.A nakonec ty skupiny byly úplně jinak-Česko,Katalánsko,Bulharsko(které odstoupilo)/Rusko,Abcházie,Izrael/Bělorusko,Jižní Osetie,Kyrgyzstán/Belgie,Lotyšsko,Ukrajina/Čili-Francie,Finsko,Polsko odstoupily a místo nich přibylo Lotyšsko,Ukrajina a Izrael a poté se vzdalo  i Bulharsko.A bohužel finále bude :Belgie-Rusko a naši vypadli s Belgií 4:5 po prodloužení 1.Rusko,2.Belgie,3.Česko,4.Bělorusko,5.Lotyšsko,6.Katalánsko,7.Jižní Osetie,8.Izrael,9.Kyrgyzstán,10.Ukrajina,11.Abcházie

Tipovačka-ME17

9. dubna 2010 v 16:45
tak hlasujte,kdo myslíte,že vyhraje,zas to blbne,to obarvování písmenek,už mě to štve.A nakonec vyhrála Anglie před Španělskem.

Bučovice opět

4. dubna 2010 v 23:10 Sportovní výsledky
vyhrály 2.ligu-skupinu C  v odbíjené mužů jako v minulé sezóně ,ale postupu do kvalifikace o 1.ligu se opět vzdaly,takže jim to bylo k ničemu.To nemá žádný smysl,takové hraní,když se vždycky postupu vzdají.Je to všechno podvod,ten kolektivní sport,proč rovnou ty tituly nerozdávají v aukci?By to bylo jednoduché,vyhlásila by se aukce,kdo chce vyhrát titul mistra ČR a ten klub,jehož zástupce by nabídl nejvyšší částku,tak by ho získal.A byl by konec tomu jejich věčnému čachrování s přemisťováním družstev do jiných měst a vzdávání se postupů do vyšších soutěží.

ME17 v kopané mužů

3. dubna 2010 v 13:23 Sportovní výsledky
Na www.uefa.com píšou,že se Lichtenštejnsko vzdalo účasti v závěrečném turnaji a postupuje místo nich Francie z 2.místa v kvalifikaci,takže bude tam dále hrát-Česko,Portugalsko,Řecko,Španělsko,Turecko,Švýcarsko a Anglie.

takže,MS18 žen v LH

3. dubna 2010 v 13:09 Sportovní výsledky
probíhá a blíží se ku konci,5.Finsko,6.Japonsko,7.Česko,8.Rusko-takové je pořadí od 5. do 8.místa a finále bude hrát USA-Kanada a o 3.místo Švédsko-Německo a 1.Kanada,2.USA,3.Švédsko a 4.Německo