Květen 2010

Tak jsem ještě našel

31. května 2010 v 20:10 Pravidla sportů
další knihu o pravidlech sportů-Cílové sporty(autor-František Táborský) a můžete hlasovat o kterém sportu mám napsat další článek.

MS ve stolním tenisu-

30. května 2010 v 20:16 Sportovní výsledky
soutěž družstev vyhrála ČLR  v mužích a Singapur v ženách a zbytek se dozvíte na-www.ittf.com

20. května 2010 v 21:41
juniorské slovenské házené-od zítra a dále probíhá-Pohár klubů UEFS-zde výsledky,který vyhrál Chemcomex Praha.

Sbohem Slovensko,sbohem Česko,

18. května 2010 v 16:33
sbohem MS v ledním hokeji,ČR-KAN 0:1,SR-SRN 0:1,průběžný stav ,tak ne,naši to zvládli a otočili,ale Slováci bohužel už ne.

Bělorusko-Německo

16. května 2010 v 21:54
na ustreamu-LSH.C/H1

Další přenosy

16. května 2010 v 7:26
sportu na internetu-Freedocast ,ale bohužel jen z přímého přenosu,zápasy tam nearchívují

Švýcaři míří za vítězstvím

15. května 2010 v 20:32
na MS v ledním hokeji mužů,po překvapivých vítězstvích nad Kanadou a Lotyšskem vedou i nad naší českou reprezentací 1:0.

Tak už se

15. května 2010 v 20:25 Sportovní výsledky
v lize Sparťani porážky nedočkali a vyhráli naši slavnou alkoholickou fotbalovou ligu

Fulham

12. května 2010 v 23:32 Sportovní výsledky
bohužel prohrál,to je neštěstí.

Nemám na to nervy,

11. května 2010 v 18:48
na to MS v ledním hokeji,čím dál horší výsledky,už to radši nesleduju,to nemá smysl,je to úplná fraška,nechápu,proč nemůžou začít,až po skončení NHL,aby tam mohli hrát všichni?

Naše florbalistky

9. května 2010 v 14:18
do 19 let vybojovaly fantastický úspěch a získaly 3.místo na MS,,19",po překvapivém vítězství nad Švýcarskem 7:3,se kterým v základní skupině utrpěly totální debakl.

Fantazie,odbíjenkáři

6. května 2010 v 19:37
bývalé Odoleny Vody vyhráli ve finále nad Libercem v posledním zápase 3:0 na sety a celkově 4:2 na zápasy a získali titul mistrů ČR.