Červenec 2010

Nový ročník zlínského krajského poháru

30. července 2010 v 19:19 Sportovní výsledky
v kopané už začal,v předkole se hrálo v našem okrese derby Kyselovice-Míškovice 2:2 a na penalty 3:5,v dalším kole mezi nejlepšími 32 celky  se bude hrát 1.8. Kvasice-Morkovice a Míškovice-Chropyně,čili opět celky z okresu KM proti sobě.A tyto zápasy vyhrály Morkovice a Chropyně.

Fantastické úspěchy pokračují-

27. července 2010 v 21:37
Špotáková i Klimešová postoupily do finále oštěpu

Neuvěřitelný úspěch,

27. července 2010 v 20:36 Sportovní výsledky
Lenka Masná dosáhla osobního rekordu v běhu na 800 m na ME v atletice 1,59,71 a postoupila tak do finále mezi nejlepší 8.

22. července 2010 v 23:17 Pravidla sportů
Je sport ,který se skládá z běhu na lyžích a střelby z pušky do terčů,pořádají se v něm závody jednotlivců podle pohlaví pro muže a ženy,dále závody 4členných družstev také pro ženy a muže anebo smíšená štafeta 2 mužů a 2 žen,přičemž ženy běží kratší úsek,což nechápu,proč.Převýšení trati má být mezi 300-750 metry na tratích mezi 10-20km.Střílí se do terčů na vzdálenost 50 metrů 2krát nebo 4krát po 5.Terče mají průměr 4,5cm pro položku v leže a 111,6 cm ve stoje.Puška má ráži 5,6mm,hmotnost 3,5 kg.Při špatném zásahu terče absolvuje závodník trestné kolo o délce 150 m,avšak na trati pro muže 20km a v ženách 15 km se místo trestných kol přičítá za nesprávný zásah trestná minuta.1.závod byl v roce 1767 v severní Evropě,1.klub 1861 v Norsku,1.ženský závod 1981 v západních Čechách. ODKAZY-IBU+ČSB

Sportovní program -

21. července 2010 v 23:18 sportovní závody
24.7.-Nemojany-10:00+14.8.-vrhačský trojboj -Vyškov(změna,už se to ví,začne se v 14:30)25.7.-pohár Zlínského kraje v kopané Kyselovice-Míškovice-taky nepíšou v kolik hodin.

Nové téma týdne-Prázdniny

19. července 2010 v 16:06
to je,když není škola,nejčastěji se jedná o období v červenci a srpnu.Což probíhá právě v tuto dobu.

Achjo,

17. července 2010 v 8:15 sportovní závody
letos už se asi k žádnému závodu nedostanu,vždycky,když se nějaký blíží,tak chytnu nějaké hnusné nachlazení

Inlineři stále drží

14. července 2010 v 20:35
neporazitelnost po vítězství nad Kanadou 4:1,takže konečné pořadí MS FIRS v inline hokeji:1.USA,2.ŠVÝ,3.ČMS,4.FRA

11. července 2010 v 22:21
nechápu,proč do té televize radši nedali to MS v in-line hokeji žen,svině 1 české televizní,ten jejich debilní silverlight mi nejde stáhnout,protože mi nemám uživatelské oprávnění,tak nikdy v životě žádný pořádný sport neuvidím

jó,je to tam

8. července 2010 v 20:08 Sportovní výsledky
in-linerky mají zlato ,porazily Kanadu 3:1 ve finále MS

Nádhera,paráda,fantazie,

7. července 2010 v 19:37
naše kolečkové 1řadové hokejistky porazily USA 6:2 a postoupily do finále MS,kde se utkají s Kanadou,která po prodloužení porazila Francii 5:4

Uruguayci to bohužel

7. července 2010 v 3:04
nezvládli a prohráli semifinále s Nizozemím a o 3.místo museli samozřejmě prohrát taky