Srpen 2010

Paráda,Znojmo to

31. srpna 2010 v 19:53
dokázalo a postoupilo do finále hokejového poháru po vítězství nad Mladou Boleslaví 1:1 a 1:0 na nájezdy,snad se podaří vyhrát i Třinci v Plzni

ME,,23"-plážová odbíjená-ženy

28. srpna 2010 v 20:50 Sportovní výsledky
1.Kolocová-Sluková

Jo,ještě jsem se nezmínil

27. srpna 2010 v 23:16 Sportovní výsledky
o výsledku osmifinále krajského poháru Chropyně-Morkovice,které jsem navštívil,když byl pokažený počítač a skončilo výsledkem 2:3,když Morkovice vedly už o 3 góly a následně to chropyňští stáhli na 1gólový rozdíl a Morkovice postoupily do čtvrtfinále.A mají novou atletickou dráhu v Chropyni,místo tradiční škváry přešli na tartan.

Nová tipovačka-opět

27. srpna 2010 v 23:11
o superpoháru UEFA

O titulu klubového mistra

27. srpna 2010 v 23:01 Sportovní výsledky
Evropy je rozhodnuto,nejlepším mužským fotbalovým celkem se stalo Atlético Madrid,které porazilo Inter Milán 2:0

14. srpna 2010 v 23:23 Sportovní výsledky
vrhačském trojboji a dopad jsem takto:5,48 koule,disk 11,76 a oštěp 12,93-a podrobné výsledky-naleznete na tomto místě