Prosinec 2010

Nejslavnější zápasy roku-

31. prosince 2010 v 17:32 Sportovní výsledky
Silvestrovské zápasy-Sparta Praha-Slavia z téhož města dopadlo takto-Slavia vyhrála nad 35 let 5:4 a 45+letí remizovali 4:4

Konečně jsem se dostal

30. prosince 2010 v 0:55
k tomu bruslení na rybníku,jak jsem plánoval,ale buď mi do toho vlezla obleva nebo nachlazení,vlastně spíš obojí.

MS20 v LH-m

28. prosince 2010 v 3:54 Sportovní výsledky
ČMS-NOR 2:0,SLK-SRN 2:1

No,dobře,

25. prosince 2010 v 1:36 Pravidla sportů
tak dám zase něco z rubriky-pravidla sportů,ty,co jsem  už dával jsem vymazal a můžete si vybírat z ostatních,takže,kdo bude mít nejdřív 5 hlasů,o tom sportu dám potom článek.

Chotěbuzští fotbalisté

23. prosince 2010 v 22:54 Sportovní výsledky
postoupili do čtrvtfinále německého poháru,fantastický úspěch

Výsledky sportovní

20. prosince 2010 v 1:10 sportovní svazy a jiné odkazy
MS klubů -kopaná-muži:1.Internazionale Milán,2.Mazembe,ME žen v házené:1.Norsko,2.Švédsko,pohár IBU(2.kategorie světového poháru biatlonu) žen-poslední 2 závody vyhrála Gabriela Soukalová z České republiky,možná Šoukalová,těžko říct,když na těch stránkách mezinárodních svazů to píšou bez diakritiky.Odkazy-MS v plavání,respektive světový plavecký svaz+odbíjenkářský světový svaz-výsledky MS klubů+kopaná a taky MS klubů,ale jen mužů+lyžaři a světové poháry+biatlon

Dnešní výsledky evropských

15. prosince 2010 v 23:31 Sportovní výsledky
pohárů-Sparta Praha remizovala v mužské kopané,Liberec a Vítkovice vypadly v odbíjené mužů a Brno žen,košíkářky Brna naopak po dlouhé době vyhrály

Takže,Afrika

15. prosince 2010 v 1:12 Sportovní výsledky
se dočkala poprvé v historii postupu do finále MS klubů v mužské kopané,po vítězství Mazembe z bývalého Zairu nad Internacionale.Nymburk a Prostějov vyhráli v Evropských pohárech košíkové mužů a ženy Prostějova naopak prohrály v odbíjené.

ME v curlingu

11. prosince 2010 v 3:09 Sportovní výsledky
v ženách bude finále:Skotsko-Švédsko a v mužích Norsko-Dánsko,další pořadí-muži-3.Švýcarsko,4.Německo,5.Skotsko,6.Švédsko,7.Česko,8.Francie
Ženy 3.Švýcarsko,4.Rusko,5.Dánsko,6.Norsko,7.Německo,8.Česko./Nejlepších 8 postupuje na MS,čili i oba naše celky.Tak to neplatí,o 8.-9.místo se hraje na 2 vítězné zapasy a naše i Francouzi 2.zápasy prohráli,takže se bude ještě pokračovat.Ale finále žen vyhrály Švédky 8:6 a o 3.-4. se hrálo taky ještě znovu.A rozhodující zápasy vyhrály naše i Francouzi,tak to zůstalo jak bylo.A mužské finále vyhráli Norové 5:3 nad Dánskem.

ČMSEST
A další se střetnou o umístění na 9.-12. a 13.-16. místě,systémem A3-B3,C3-D3/A4-B4,C4-D4

Hovada hnusná,

5. prosince 2010 v 19:15
nikde nechcou napsat průběžný výsledek Slávistek v PMEZ v ledním hokeji,nechápu,na co to pořádají,když v ýsledky se dozvíme až někdy 10 hodin po skončení zápasu.
To je hrůza,ta jejich informační blokáda,na tom internetu se člověk nic nedozvíTo je tragédie,tak ony to nakonec stejně prohrály 3:5 s těma Švýcarkama a mezi nejlepší 4 nepostoupily,kde postoupily celky z Kazachstánu,Finska,Švýcarska a Ruska

ČMS-BUL 44:20

4. prosince 2010 v 20:31 Sportovní výsledky
v kvalifikaci MS v házené žen

Jsem si byl venku

4. prosince 2010 v 19:25
zabobovat,ale musel jsem to 8krát projet,než se to prohrnulo skoro až na konec,ten sníh.