Červen 2011

Hodně toho proběhlo

27. června 2011 v 21:04 Sportovní výsledky
anebo probíhá,těch sportovních turnajů-Region´s cup budou ve finále zástupci Irska a Portugalska,naši skončili 2.ve skupině,takže se podělí o 3.-4. místo se Srbskem.Pak ti 21letí fotbalisti skončili 4. na ME a 17iletí na MS vypadli ve skupině,ještě ten Wimbledon se hraje,zatím Kvitová ve čtvrtfinále, hokejbalisti a in-line-hokejisti IIHF získali zlato,ženy hokejbalové bronz,in-lineři-veteráni FIRS zlato a ještě bude MS ILH FIRS žen,mužů a juniorů. MČR+SR v cyklistice vyhrála Sáblíková-časovku i hromaďák,v můžích nějaký Slovák vyhrál. Softbalisté a baseballisté byli 2. na těch turnajích,co u nás pořádali.A ještě probíhá MS veteránů v košíkové atd.Jo a ještě probíhá ME žen v košíkové,ve čtvrtfinále bude hrát Česko-Chorvatsko/Černá Hora-Turecko/Litva-Francie/Lotyšsko-Rusko/

9.Řecko
Hrálo se ve 3 skupinách po 3,poté nejlepších 8 do čtvrtfinále a dále o umístění vyřazovacím způsobem,akorát celky,co vypadly v play-off o 5.-8. místo hrály znovu s 9.celkem po základní části skupinově o 7.-9. místo

Výsledky základních skupin

21. června 2011 v 1:03 sportovní závody
MS v hokejbalu žen-
1.KanadaSlovenskoČesko
2.RakouskoŠvýcarskoUSA
3.ŘeckoVelká Británie a Severní IrskoMaďarsko
a čtvrtfinálové dvojice jsou tyto: Kanada-Řecko, Slovensko-Maďarsko, Česko-Rakousko, USA-Švýcarsko

16. června 2011 v 16:00 Sportovní výsledky
vyhráli pohár Stanleyův,paráda,nádhera,fantazie,4:0 v posledním zápase.

Takže,ME v házené mužů

13. června 2011 v 2:54
se nám dostalo do finálové fáze a probojovaly se na něj tato družstva-Francie,Chorvatsko,Island,Polsko,Dánsko,Španělsko,Norsko,Česko,
Německo,Slovinsko,Rusko,Srbsko,Maďarsko,Švédsko,Makedonie a Slovensko

11.6. v 11hodin

8. června 2011 v 21:20 sportovní závody
bude v Lázních Skalka běh na 10km,ale jsem to vzdal,pořád ňáký nachlazený jsem.A bude letos MS v hokejbalu na Slovensku-skupiny: