Červenec 2012

Tak jsem byl nakonec

29. července 2012 v 19:28
na zápase Šelešovice-Zborovice .0:7,to bohužel dopadlo,měl jsem raději jet do Otrokovic,tam aspoň Karviná vyhrála.Ale Šelešovice byly nejblíž a navíc byla mizivá šance se dozvědět výsledek,pokud bych tam nejel,tak jsem jel tam.

Takže,všechny poháry

28. července 2012 v 21:53 sportovní závody
budou ve stejnou dobu,čili můžete poradit,kam se vydat,na který zápas

Ajajaj,

28. července 2012 v 1:04 sportovní závody
Tak jsem prošvih 1.zápas krajského poháru mezi Admirou Hulín a Kelčí,který ,jak jsem zjistil hráli už (teď už) včera podle www.zlin.efotbal.cz a ještě z okresu budou hrát derby Kyselovice-Kvasice v neděli 29.7. v 16:30,což bude kolidovat se zápasy okresního poháru,tak nevím,na co se jít podívat.Tak,bohužel Admira Hulín prohrála 1:4

Jo a ještě okresní pohár

25. července 2012 v 16:27 sportovní závody
vylosovali:Šelešovice-Zborovice/Kvasice B-Morkovice B/Těšnovice B-Záříčí/Kyselovice-nasazeny do čtvrtfinále/Rusava-rovněž/Komárno-Mrlínek/Záhlinice-Prusinovice/Chvalčov-Slavkov pod Hostýnem(termín:29.7. v 16h:30min)

Spousta novinek ve fotbalových

25. července 2012 v 16:11 sportovní závody
soutěžích na nadcházející sezónu,byla založena nová ženská soutěž,tzv.meziokresní přepor,ale prakticky je to zlínský krajský přebor,z našeho okresu tam bude Kroměříž a Žalkovice a po dlouhé době se tak dostane soutěžní ženská kopana v okrese i mimo tradiční Holešov,z ostatních okresů kraje tam budou Březůvky,Babice(asi u Uherského Hradiště?) a Napajedla.Dále se vrátilo do kroměřížských soutěží po dlouholetém přerovském exilu Záříčí včetně svého béčka,áčko nasadili rovnou do okresního přeboru(a asi kvůli tomu vypadl vloni o 1 tým více z OP).Lutopecny-Měrůtky po svém historickém úspěchu a postupu do okresního přeboru založily nově i mladožákovské družstvo a připojily se tak v juniorských kategoriích k tradičním starším žákům a dorostencům.A v okresní metropoli bude po dlouhé době hrát béčko Hanácké Slávie,v 2.okresní lize,skupině B.Takže počty klubů v soutěžích:muži-1.14/2.16+16/-staří žáci-10(a po dlouhé době netradičně všichni v 1 skupině)-mladí žáci-6+7/dorost-10/stará přípravka-4+4/mladá přípravka-5/ženy(kraj)-5/

Dnes to vypukne-

22. července 2012 v 13:39 sportovní závody
Český pohár v kopané:Morkovice-Otrokovice v 17hodin.A dopadlo to špatně,Morkovice prohrály s Viktorií 1:3,1.gól daly Otrokovice asi tak 10 sekund před odpískáním 1.poločasu,v 55.minutě Morkovice vyrovnaly,o 2 minuty později se Viktoriáni opět ujali vedení a pak asi o 15 -20 minut později přidali ještě další gól.

Fotbalový superpohár

21. července 2012 v 3:32
vyhrála Olomouc 2:0 v Liberci a stala se tak nějlepším klubovým týmem ČR sezóny 2011/2012

Takže,výsledky ze sportu

8. července 2012 v 20:05 Sportovní výsledky
VIVA world cup vyhrál Kurdistán,Europeádu Jižní Tyrolsko,naše české odbíjenkářky Evropskou ligu,inline-hokejisté juniorské MS FIRS