30. září 2013 v 3:34 Sportovní výsledky
vyhrálo Rusko před Španělskem,Brazílií a Tahiti

Takže Kontinentální pohár

27. září 2013 v 19:23 Sportovní tipovačka
už začal,tak uzavřem tipovačku,já jsem dával na běloruský Něman Hrodna a zbytek dával takto:3 na Haag,2 věří Csíkszeredě,2 Sönderjyske,2 Rouenu,1 Rize a 1 obhájcům titulu z Donbasu Doněck-takže,kdo uhádne vítěze nebo jeho jím tipovaný tým dosáhne nejlepšího celkového umístění,tak vyhraje.A už je znám výsledek 1.zápasu -bulharská CSKA Sofia porazila Basky z Vitorie-Gasteizu 4:1.A Tallin-Partizan 8:3.Výsledky skupiny na www.hkpartizan.com A v 2.kole této fáze Vyhrál Bělehrad nad Sofií 5:3 a Estonci nad Basky 5:2.A v posledních zápasech skupiny prohráli domácí Srbové s Basky 1:10 a Estonci porazili i Bulhary 5:3,takže vyhráli skupinu a postoupili do další fáze

28.9. v sobotu v 10 hodin

26. září 2013 v 21:18 sportovní závody
bude půlmaratónek u Hrubého rybníku v KM a další den 29.9. bude okresní derby v krajském přeboru žen v kopané mezi KM a Žalkovice,paradoxně v Těšnovicích od 15:30.A Kroměřížanky vyhrály 5:3,po poločase 4:1,průběh:1:0,1:1,5:1,5:3

Jo,takže semifinále

24. září 2013 v 18:10 Pohár zlínského kraje v kopané
Zlínského krajského poháru bude hrát Štítná nad Vláří s Bystřicí pod Hostýnem a Kateřinice s Provodovem

Vlašim-mistři světa!

21. září 2013 v 22:27 Sportovní výsledky
Finále SP v hokejbalu :Vlašim-Oberwill 1:0.Konečné pořadí tedy:1.Vlašim,2.Oberwill,3.Nitra,4.Skalica,5.Pardubice,6.Hradec Králové,7.Bratislava,8.Belpa,9.Kanada,10.Biel,11.Londýn,12.Lucemburk(vzdal a nedojel)

SP klubů v hokejbalu 2013

20. září 2013 v 22:52 Sportovní výsledky
A1.Nitra2.Hradec Králové3.Londýn
B1.Pardubice2.Kanadští špinaví ptáci3.Biel
C1.Belpa2.Bratislava3.Lucemburk(nedojelo)
D1.Vlašim2.Oberwill3.Skalica
Po základních skupinách všichni postoupili do play-off,kde v 1.kole Bratislava vyhrála nad Bielem,Oberwill nad Londýnem,Skalica nad Kanadou a Hradec Králové bez boje nad Lucemburkem.Ve čtvrtfinále vyhrála Nitra nad Bratislavou,Oberwill nad Pardubicemi,Skalica nad Belpou a Vlašim nad Hradcem Králové

Aha,jsem to napsal

13. září 2013 v 21:11
do jiného blogu,než jsem chtěl.Takže,letošní jaro a léto se nějak moc nevydařilo,zvládl jsem jen 1 závod-Ječmínkův běh,jinak bylo vždycky buď špatné počasí nebo zdraví,což vlastně bylo i v zimě,kdy kvůli tomu hnisavému oku jsem vynechal 1.kolo prezidentských voleb.No nic,snad to v příštím roce bude lepší